Pētniecība
Ziņas

Otrdien, 27. martā, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektors profesors Aigars Pētersons tikās ar RSU starptautiskās studentu konferences organizatoriem, lai izteiktu viņiem pateicību un pārrunātu sadarbības paplašināšanu nākotnē.

RSU_rektors_pateicas_studentiem_par_konferenci.JPG

Aigars Pētersons īpaši atzīmēja konferences galvenās organizatores un vadītājas Sandras Cipkinas lielo ieguldījumu, kā arī izteica pateicību visai organizatoru komandai - Ulrikai Ullai Andersonei, Amandai Annai Bērziņai, Kristapam Feldmanim, Alīnai Gončarovai, Dārtai Jakovickai, Olgai Jasjuļaņecai, Marijai Luīzei Kalniņai, Sandim Kovaļovam, Raimondam Kulmanim, Mārim Lapšovam, llvai Oglei, Dāvidam Orlovam, Inesei Sileniecei, Staņislavam Šinkarevam, Kristiānai Širovai, Sandai Šulcai, Ksenijai Tarasovai, Evitai Terēzei Tēbergai un Antoņinai Žemčugovai. Rektors uzsvēra, ka lepojas ar RSU jaunajiem zinātniekiem.

Tikšanās laikā studenti izteica vairākus priekšlikumus studentu un docētāju lielākai motivēšanai aktīvāk un plašāk pievērsties zinātnei un pētniecībai. RSU tos plāno īstenot turpmākajā darbībā.

Kā jau tika ziņots, 16. un 17. martā RSU notika lielākā studentu konference Baltijā – RSU studentu konference Health and Social Sciences, kas jau ceturto reizi norisinājās starptautiskā līmenī. Konference pulcēja vairāk nekā 270 dalībnieku no Latvijas un ārvalstīm, 83 zinošus un prasmīgus žūrijas locekļus, kā arī vairāk nekā 1000 klausītāju.