Darbiniekiem
Jubilejas
RSU70
Akadēmiskas sarunas

2020. gads bija Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) 70 gadu jubilejas gads. RSU mājaslapā arī šogad turpinām jubilejas tradīciju – publicējam video stāstus par RSU. Šoreiz piedāvājam sarunu ar RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras vadītāju prof. Ģirtu Briģi.

Profesors Ģirts Briģis RSU strādā jau vairāk nekā 30 gadu. Kopš 1992. gada viņš ir RSU Sabiedrības veselības un epidemoloģijas katedras vadītājs. Profesors  ir vairāku starptautiski nozīmīgu pētījumu vadītājs, izstrādājis sabiedrības veselības un epidemoloģijas kārtības un rokasgrāmatas. Ģirts Briģis ir izstrādājis un vadījis vairākus studiju kursus sabiedrības veselībā, epidemoloģijā un veselības aprūpes organizācijā. Viņš ir vairāku vietējo un starptautisko profesionālo organizāciju vadītājs un biedrs.

Profesors Ģ. Briģis aktīvi iesaistās informācijas sniegšanā plašākai sabiedrībai Covid-19 pandēmijas laikā. Viņš sniedz intervijas plašsaziņas līdzekļiem, skaidrojot sabiedrībai epidemioloģiskās drošības nosacījumus, kā arī palīdz organizēt palīdzību praktiskajā veselības aprūpes sistēmā.

Video stāsti tapuši, pateicoties ilggadējam Latvijas Ārstu biedrības prezidentam Pēterim Apinim, kurš veido akadēmiskas sarunas ar ievērojamiem RSU absolventiem un docētājiem. Sarunas atbalsta RSU Absolventu asociācija.

Missing content item.