Pārlekt uz galveno saturu

2020. gadā svinam savu 70. jubileju. Septiņās desmitgadēs esam izauguši no lokāla medicīnas institūta līdz modernai Eiropas universitātei, kas aptver veselības aprūpes un sociālo zinātņu jomas. Vairāk nekā 35 tūkstoši absolventu šo gadu laikā smēluši jaudīgu starta kapitālu – konkurētspējīgas zināšanas, kas balstītas pētniecībā, un prasmes, kas trenētas, liekot lietā pasaules līmeņa tehnoloģijas. Tūkstošiem docētāju, pētnieku un augstskolas administrācijas pārstāvju šajā laikposmā bijuši saistīti ar mūsu augstskolu, palīdzot tai attīstīties un izaugt par jomas flagmani.

Atbalstītāji

grindex_logo.jpgAS_Latvenergo.png

Apsveikumi un novēlējumi

Madara_Blumberga.png

Novēlu turpināt attīstīties un augt par labāko universitāti māsas profesijai!

Madara Blumberga,
maģistra studiju programmas Māszinības 2. kursa studente un 2020. gada Latvijas sirdsmāsiņa

B_Kupca.jpg

Es novēlu, lai pasniedzējiem izdotos tā izglītot studentus, lai viņiem nebūtu vēlmes atstāt Latviju un meklēt kaut kādas laimes zemes. Jādara viss, lai jaunie speciālisti paliktu pie mums!

emer. prof. Biruta Kupča,
psihiatre

Inga_Millere-griezta.gif

Es gribētu redzēt, ka universitāte ir nemitīgā attīstībā. Būsim atvērti pasaulei!

prof. Inga Millere,
Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes dekāne

kleisti-rsu13.jpg

Nepadoties netīriem vējiem! Saglabāt to foršo, kas mums ir! Domāt par cilvēkiem, kuri šeit ir garāku vai īsāku laiku, un cīnīties par viņiem!

asoc. prof. Andrejs Šķesters,
Bioķīmijas zinātniskās laboratorijas vadītājs un vadošais pētnieks

maris_lapsovs_19.jpg

Atcerēties, ka 70 gadi nav daudz un universitāte vēl ir jauna, līdz ar to jāiet tikpat raiti uz priekšu, kā līdz šim! Atjaunot to, kas ir nepieciešams, atmest to, kas traucē, un turpināt ieklausīties studentos, ņemot vērā viņu idejas un ierosinājumus!

Māris Lapšovs,
2019. gada Studējošo pašpārvaldes vadītājs un studiju programmas Medicīna 4. kursa students

Una Berzina-Cerenkova02.jpg

Es novēlu RSU kļūt vēl atpazīstamākai gan Eiropā, gan pasaulē, jo mums ir ko dot un stāstīt. Novēlu arī skaļāku balsi un neatkarību, jo tad viss pārējais būs.

Una Bērziņa-Čerenkova,
pētniece un politoloģe

Anna%20Jete%20Gauja%20%282%29.jpg

Turpināt attīstīties un tiekties uz vēl augstākām virsotnēm, piedāvājot tikai kvalitatīvāko un mūsdienīgāko augstāko izglītību! Strādāt saskaņā ar izvirzītajiem mērķiem, aktualitātēm un studējošo interesēm!

Anna Jete Gauja,
2020. gada Studējošo pašpārvaldes vadītāja un studiju programmas Medicīna 3. kursa studente

Anna_Zabicka.jpg

Vienmēr kā prioritāti izvirzīt izglītības un zinātnes kvalitāti, maksimāli atbalstīt docētājus studiju un pētnieciskajā darbā un lepoties ar saviem studentiem! Un novērtēt humanitāro un sociālo zinātņu nozīmi medicīnā un veselības aprūpē.

Anna Žabicka,
RSU sociālās antropoloģijas absolvente un pētniece

RSU jubilejas zīmes simbolika

RSU 70 gadu jubilejas zīme attēlo RSU atvērtību un nebeidzamo attīstību, kas plešas plašumā. Izvēlētie grafiskie elementi simbolizē zināšanu un pieredzes apmaiņas, pētniecības un atklājumu, ideju un diskusiju, kā arī intelektuālās izaugsmes viļņus, kas satiekas un pārklājas, iekustinot norises Latvijā un pasaulē, un veido RSU kā starptautisku un atvērtu zinību, sadarbības un izaugsmes centru.

RSU jubilejas zīme dažādos grafiskos formātos

RSU jubilejas zīmes lietošanas vadlīnijas

RSU_70_ar_saukli_RGB.png

Prezentācijas sagataves ar jubilejas logo
MS PowerPoint
Keynote