Pārlekt uz galveno saturu

2020. gadā svinam savu 70. jubileju. Septiņās desmitgadēs esam izauguši no lokāla medicīnas institūta līdz modernai Eiropas universitātei, kas aptver veselības aprūpes un sociālo zinātņu jomas. Vairāk nekā 35 tūkstoši absolventu šo gadu laikā smēluši jaudīgu starta kapitālu – konkurētspējīgas zināšanas, kas balstītas pētniecībā, un prasmes, kas trenētas, liekot lietā pasaules līmeņa tehnoloģijas. Tūkstošiem docētāju, pētnieku un augstskolas administrācijas pārstāvju šajā laika posmā bijuši saistīti ar mūsu augstskolu, palīdzot tai attīstīties un izaugt par jomas flagmani.

COVID-19 pandēmijas dēļ RSU 70 gadu svinību vieta un laiks ir mainījies! RSU aizvadītās septiņas desmitgades kopā svinēsim 2021. gadā!

03.2021.

Svinīgā Senāta sēde RSU aulā

27.03.2021.

Akadēmiskā balle par godu 70 gadu jubilejai

RSU jubilejas zīmes simbolika

RSU 70 gadu jubilejas zīme attēlo RSU atvērtību un nebeidzamo attīstību, kas plešas plašumā. Izvēlētie grafiskie elementi simbolizē zināšanu un pieredzes apmaiņas, pētniecības un atklājumu, ideju un diskusiju, kā arī intelektuālās izaugsmes viļņus, kas satiekas un pārklājas, iekustinot norises Latvijā un pasaulē, un veido RSU kā starptautisku un atvērtu zinību, sadarbības un izaugsmes centru.

RSU jubilejas zīme dažādos grafiskos formātos

RSU jubilejas zīmes lietošanas vadlīnijas

RSU_70_ar_saukli_RGB.png


Prezentācijas sagataves ar jubilejas logo

MS PowerPoint
Keynote