Absolventiem
Darbiniekiem

Cienījamie Rīgas Stradiņa universitātes kolēģi, studenti, absolventi un draugi!

2020. gads ieies pasaules vēsturē ar globālu cīņu pret jaunā koronavīrusa izraisīto saslimšanu Covid-19. Pandēmija radījusi virkni ierobežojumu un aizliegumu, kuru atcelšana būs lēna un pakāpeniska. Tomēr šis gads ir zīmīgs ne tikai saistībā ar pandēmiju.

2020. gads ir Rīgas Stradiņa universitātes 70 gadu jubilejas gads. Šo notikumu kopā ar mūsu darbiniekiem, studentiem, absolventiem un draugiem plānojām svinēt 25. un 26. septembrī, rīkojot Senāta svinīgo sēdi, jubilejas koncertu un absolventu salidojumu.

Latvijā joprojām ir izsludināta ārkārtējā situācija, kas aizliedz pulcēties un rīkot publiskus pasākumus. Mēs esam ņēmuši vērā arī mūsu universitātes epidemiologu un infektologu ieteikumus, lai saglabātu drošu studiju un darba vidi.

Līdz ar to esam nolēmuši Rīgas Stradiņa universitātes 70 gadu jubilejas svinības pārcelt uz 2021. gadu. Ceram, ka svinības varēsim rīkot 2021. gadā no 22. līdz 27. martam. Tuvojoties pasākumiem, būs pieejama plašāka informācija par to norisi.

Mūsu augstskola ir spējusi pastāvēt jau 70 gadu garumā. Šķēršļi ir pārejoši, ja tos pārvaram komandā. Arī globālās pandēmijas radītājiem apgrūtinājumiem varam sekmīgi tikt pāri, sadarbojoties un citam citu atbalstot. Šobrīd Rīgas Stradiņa universitātes komanda ir saliedēta un darbs sekmīgi turpinās. Mūsu spēks ir sadarbībā un savstarpējā atbalstā!

Lai mums visiem ir stipra veselība un možs garastāvoklis!

Sargiet sevi, un tiksimies svinībās 2021. gada martā!

Ar cieņu,
rektors prof. Aigars Pētersons