RSU absolvente iegūst 2. vietu un skatītāju atzinību LPB organizētajā Jauno zinātnieku konkursā Pārlekt uz galveno saturu
Absolventiem
Atzinība

14. oktobrī tika noskaidroti 2017. gada Latvijas Psihologu biedrības (LPB) Jauno zinātnieku konkursa uzvarētāji. Otro vietu augstskolu mācībspēku žūrijas vērtējumā ieguva Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) maģistra studiju programmas Veselības psiholoģija absolvente Gundega Rudzīte ar savu maģistra darbā veikto pētījumu par interneta vietnes, kurā studenti var apgūt efektīvas metodes, lai stiprinātu savas laika plānošanas prasmes, novērtējumu.

Gundega_Rudzite_rsu_studente-lead.jpgGundega Rudzīte ieguva arī pārliecinošu uzvaru skatītāju balsojumā par pētījuma Laika plānošanas e-intervences Rīgas Stradiņa universitātes studējošajiem lietojamības novērtējums videoklipu. Balvā viņa saņēma braucienu uz Briseli, kur tiksies ar Eiropas Parlamenta deputātu Krišjāni Kariņu.

Spēcīgākie Latvijas psiholoģijas studiju programmu absolventi sacentās par 2017. gada labāko pētījumu un tā video no 5. līdz 12. oktobrim. Ikviens konkursa dalībnieks bija izstrādājis trīs minūtes garu video, kurā atspoguļoja pētījuma norisi un galvenos rezultātus.

Plašāka informācija par Gundegas Rudzītes pētījumu Laika plānošanas e-intervences Rīgas Stradiņa universitātes studējošajiem lietojamības novērtējums

Video par Gundegas Rudzītes pētījumu

Jauno psiholoģijas zinātnieku konkurss tiek organizēts kopš 2014. gada Psiholoģijas dienās. Tajā ar saviem pētījumiem piedalās psiholoģijas bakalaura un maģistra studiju programmu absolventi no Latvijas augstskolām. RSU psiholoģijas virziena studenti šajā konkursā piedalās katru gadu, ar saviem darbiem iegūstot godalgotas vietas.