Absolventiem

1. februārī norisinājās Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Absolventu asociācijas jubilejas pasākums – 10. Inteliģences kluba vakariņas. Absolventu asociācijas biedri un viesi tikās restorānā Kaļķu vārti, lai mājīgā atmosfērā un svētku noskaņās aizvadītu desmitās jubilejas Inteliģences kluba vakariņas. Vakaru atklāšanā RSU Absolventu asociācijas Valdes priekšsēdētājs Dins Šmits iezīmēja jaunākās aktualitātes asociācijā.

Vakaru turpināja īpašais viesis, augstskolas mācībspēks, bijusī Satversmes tiesas priekšsēdētāja, zinātniece, augstākās tiesas tiesnese Santa Osipova, iepazīstinot viesus ar tiesiskas valsts būtību ne vien uz papīra, bet arī ikdienas dzīvē.

“Mums ir patiess prieks, ka Inteliģences klubs notika jau desmito reizi. Mēs šo tradīciju noteikti turpināsim ar interesantiem un inteliģentiem cilvēkiem,” sacīja izpilddirektore Paula Feldmane-Jumīte.

Šīs vakariņas bija gan svinīgs notikums, gan iespēja satikties, dalīties pārdomās un savstarpēji iedvesmoties visa vakara garumā.

Inteliģences kluba vakariņas ir iemīļots un gaidīts pasākums, kas pulcē ap 50 absolventu no dažādām paaudzēm. Vakariņās valda īpaši mājīga atmosfēra, kura biedri un viesi var nesteidzīgi pavadīt laiku, raisot sarunas un diskusijas ar bijušajiem studiju biedriem, kolēģiem un draugiem, baudot izsmalcinātus ēdienus un dzērienus.

Vairāk fotoattēlu

Inteliģences kluba vakariņas ir pasākums RSU Absolventu asociācijas biedriem. Lai kļūtu par biedru, aizpildi anketu!

Seko līdzi aktualitātēm Absolventu asociācijas sociālajos tīklos un paspēj apmeklēt jau nākamo Inteliģences kluba pasākumu rudenī!