Absolventiem
Jubilejas

Šogad Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācija atzīmē 10 gadu jubileju, un 7. jūnijā RSU Absolventu asociācijas biedri un draugi pulcējās restorānā Annas Dārzs, lai kopīgi svinētu šo notikumu un atminētos pavadīto desmitgadi.

Ar svētku un apsveikuma uzrunu pasākumu ievadīja Rīgas Stradiņa universitātes rektors profesors Aigars Pētersons. Pēc tam RSU Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs Dins Šmits viesus iepazīstināja ar nozīmīgākajiem darbiem 2018. gadā, stāstot par jauno RSU Absolventu asociācijas biedru tīklošanās pasākumu Inteliģences klubs, absolventu akcijas Es esmu RSU aizsākumu, Zinātnes platformas izveidi un veiksmīgo sadarbību gan ar RSU Studējošo pašpārvaldi, gan citu universitāšu absolventu asociācijām.

Savukārt RSU Absolventu asociācijas valdes loceklis Juris Šleiers dalījās ar atmiņām par RSU Absolventu asociācijas dibināšanas laiku un tajā aizvadītajiem desmit gadiem, stāstot par asociācijas valdes darbību un cilvēkiem, kas vienmēr nesuši iedvesmu asociācijai attīstīties un plaukt.

Kā vakara īpašā keynote runātāja tika sagaidīta Mārīte Seile – pedagoģe, fizmate, bijusī Izglītības un zinātnes ministre un projekta Iespējamā misija vadītāja. Viņa uzstājās ar runu par nozīmīgu un vienmēr aktuālu tematu – izglītību un tās kvalitāti.

Jubilejas svinības tika pavadītas patiesi draudzīgā un atraktīvā atmosfērā, par ko rūpējās vakara vadītāji – RSU Absolventu asociācijas izpilddirektors Artūrs Kaļva un izpilddirektora asistente Elizabete Ribalkina. Arī pēc oficiālās pasākuma daļas svinību viesi tika aicināti iesaistīties aktivitātēs, rakstot vēlējumus, uzņemot fotomomentus un veidojot kopīgu gleznu, lai iemūžinātu RSU Absolventu asociācijas desmitgadi.

Liels prieks bija saņemt sveicienus no Rīgas Stradiņa universitātes un RSU Studējošo pašpārvaldes, ar kuriem sadarbība ikdienā kļūst aizvien ciešāka. Sveicēju vidū bija arī citas absolventu organizācijas, kā Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācija un Latvijas Universitātes Absolventu klubs, ar kurām roku rokā tiek veidota absolventu asociāciju tradīcija Latvijā.

Sirsnīgs paldies desmitgades pasākuma apmeklētājiem par siltajiem vārdiem, kuplo draugu pulku un spožas nākotnes vēlējumiem!

Missing content item.