Darbiniekiem
COVID-19

Lai, sākot ar 5. oktobri, nodrošinātu epidemioloģisko drošību Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) telpās, RSU aicina darbiniekus un studējošos lietot sejas maskas arī studiju un darba laikā. Īpaši tas attiecas uz telpām, kur starp personām nevar nodrošināt divu metru distanci.

Aicinājums saistīts ar to, ka, sākot no 5. oktobra, visās RSU studiju programmās mācības tiks organizētas kombinētā formā – klātienē un attālināti.

• Atgādinām, ka iekļūšana RSU telpās notiek ar studējošā vai darbinieka ID karti
  • RSU aicina personālu un studējošos ievērot savstarpēju divu metru distanci, kur vien tas ir iespējams
  • Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju Latvijā un Covid-19 izplatību, RSU rekomendē studējošos un docētājus atturēties no publisku pasākumu apmeklēšanas

COVID_elektronisks_plakats.png