Stipendijas

Rūpējoties par veselības jomas studentu profesionālās un sociālās labklājības izaugsmi un tam labvēlīgiem nosacījumiem, mūsu universitātes nodibinājums RSU fonds sadarbībā ar uzņēmēju un RSU Goda doktoru Egilu Gulbi arī šajā studiju gadā bija izsludinājis un realizēs Egila Gulbja medicīnas sociālās stipendijas studiju programmas Medicīna (latviešu val. progr.) 1. – 6. kursa studentiem.

Ikviens stipendiāts saņem 120 eiro mēnesī, un stipendija tiek izmaksāta no 2021. gada 1. septembra līdz 2022. gada 30. jūnijam.

Š. g. 13. oktobrī notika sēde, kurā nodibinājuma RSU fonds,  Dr. h. c. E. Gulbja, Studējošo pašpārvaldes, Studiju departamenta, kā arī Juridiskā un iepirkumu departamenta pārstāvji apstiprināja 58 šīs stipendijas saņēmējus.

Stipendijas tiks izmaksātas divu nedēļu laikā.

Egila Gulbja medicīnas sociālajai stipendijai sarūpētie finanšu līdzekļi ir Dr. h. c. E. Gulbja dāvinājums labākajai medicīnas augstskolai Latvijā.