ĀSN
Tradicionālie pasākumi

Pēc tik ļoti ieilgušā izolācijas perioda un neskaitāmajiem attālinātās dzīves mēnešiem Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Ārvalstu studentu asociācija ir gatava atgriezties ikdienas ritmā un rīkot semestra aizraujošāko notikumu Worldwide. Tas ir pasākums, kurā valsts, akadēmiskās, sociālās un sporta apvienības var pastāstīt par sevi RSU studentiem.

worldwide-rsu03-lead_0.jpg

Katra organizācija būs izveidojusi stendu, lai popularizētu savu biedrību, gan demonstrējot tradicionālos ēdienus, gan rīkojot socializēšanās pasākumus un dažādas sanāksmes. Stendi tiks izvietoti kā tirdziņš, līdz ar to ikviens varēs rūpīgi izpētīt, ko katra organizācija dara un piedāvā.

Pasākuma ietvaros notiks arī studentu talantu šovs. Tā būs lieliska iespēja parādīt savu talantu mūzikā, dejā vai jebkurā citā jomā.

worldwide-rsu07-lead_0.jpg

Worldwide ļauj iepazīt citam citu, saskatīt RSU biedrību daudzveidību un satikt citus studentus.

Kad? 2021. gada 8. oktobrī
Cikos? 17.00–20.00
Kur? RSU centrālās ēkas pagalmā (Dzirciema ielā 16)

Par dalību pasākumā