Jubilejas

Rīgas Stradiņa universitātes Ārvalstu studentu asociāciju (ĀSA) 2011. gadā dibināja ārvalstu studentu grupa. Atzīmējot organizācijas astoto gadadienu, no 14. līdz 18. oktobrim ĀSA rīkoja Jubilejas nedēļu. Šogad Jubilejas nedēļā ĀSA vēlējās pateikties asociācijas dalībniekiem un atbalstītājiem, kā arī visiem tiem, kuri astoņu gadu garumā veltījuši savas pūles, lai uzlabotu studentu ikdienu.

Pasākumu nedēļa aizsākās ar Instagram konkursu, kurā studentiem bija jāatbild uz jautājumiem par ĀSA. Trešdien ĀSA piedāvāja iespēju noskatīties Džozefa Sardženta filmu Something the Lord Made, savukārt ceturtdien ikviens bija aicināts piedalīties Dārgumu medībās. Svinības noslēdzās piektdien ar pasākumu RSU kafejnīcā.

Aptuveni 200 studentu piedalījās dažādās aktivitātēs. Piektdienas pasākuma laikā Dārgumu medību un Instagram sacensību uzvarētāji saņēma balvas – ielūgumus uz RSU ĀSA Ziemassvētku balli Glowing Globe, kas notiks Melngalvju namā, RSU t-kreklus, ūdens pudeles un krūzītes, kā arī atlaižu kuponu maltītei restorānā Stock Pot.

Piektdienas svinībās piedalījās vairāk nekā 70 studentu. Viesi malkoja šampanieti, baudīja uzkodas un klausījās muzikālos priekšnesumus, kā arī dalījās siltās atmiņās par ĀSA. Turpinājumā notika RSU studentu aptaujas rezultātu paziņošana un balvu pasniegšana šādās nominācijās:

• Gada docētājs 2019 – asist. p. i. Evita Saukāne;
  • Gada lektors 2019 – doc. Maija Rumaka;
  • Gada struktūrvienība 2019 – Pediatrijas katedra;
  • Gada akadēmiskā asociācija 2019 – Anestezioloģijas un reanimatoloģijas akadēmiskā asociācija (the Academic Society of Anaesthesiology and Intensive Care);
  • Aktīvākā nacionālā studentu biedrība 2019 – Vācijas studentu asociācija (German Students’ Association or the Deutsche Studenten im Ausland);
  • Gada pasākums 2019 – Itālijas studentu asociācijas organizētā ballīte uz kuģīša.

Pasākuma rīkotāji – ĀSA valde – pauda gandarījumu par jubilejas nedēļas norisi un izteica cerību, ka šis pasākums kļūs par tradīciju RSU.

Ja vēlies iet ātri – ej viens,

Ja vēlies tikt tālu – ej kopā!