Sports

Sestdien, 6. aprīlī, Elektrum olimpiskajā centrā Rīgā telpu futbola svētku pirmajā dienā tika aizvadītas izšķirošās spēles Latvijas telpu futbola 1. līgā. Par čempioni kļuva RSU/BAO-Dobele, kas finālspēlē negaidīti pārliecinoši sakāva Kuldīgas Nikeru (8:1).

1. līgas sezonā piedalījās 15 komandas, sadalītas divās konferencēs – Rietumu (septiņas vienības) un Austrumu (astoņas). Finālā tikās abu konferenču uzvarētājas, kuras pirms tam pusfinālā tika galā ar otru konferenču otrās vietas ieguvējām. RSU ar 4:2 un 3:3 apspēlēja Ventspils Augstskolu, savukārt kuldīdznieki vien pendelēs salauza Salaspils pretestību (1:1, 3:3).

Lai arī fināls sākās intensīvā un līdzvērtīgā cīņā, intriga izpalika. Četru minūšu laikā RSU guva trīs vārtus, 17. minūtē Pāvels Zagrebins panāca jau 4:0, un pirmā puslaika beigās Nikers komanda bija spiesta pāri laukuma centram sūtīt vārtsargu Artūru Cīruli. Puslaika pēdējā minūtē Oskars Priedēns vienus vārtus atguva (1:4), taču otrajā puslaikā kuldīdznieki nekādi nespēja realizēt iespējas – divreiz norībināja vārtu pārliktni, vienreiz trāpīja pa stabu, un beigās kapitulēja ar septiņu vārtu starpību. Ar trim precīziem sitieniem finālā izcēlās Pāvels Zagrebins un divus vārtus guva Romāns Šteinboks.