B-Space

Pirmsjāņu darba nedēļas izskaņā, 17. jūnijā, Rīgas Stradiņa universitātes biznesa inkubatoru absolvēja 20 drosmīgi studenti, kas iesāka savu ceļu pie mums nezinādami, ko no viņiem sagaida. Ar lepnumu varam teikt, ka mūsu 2022. gada absolventi pierādīja, cik ļoti var saņemties, par spīti sliktām dienām, ideju nepilnībām un laika trūkumam. Sava rūpīgā, četrus mēnešus ilgušā darba rezultātus mūsu absolventi uzskatāmi demonstrēja fantastiskās prezentācijās žūrijas komisijas priekšā.

Apsveicam mūsu absolventus Robertu Gušču, Umbertu Mētru-Ozoliņu, Digni Briģi, Alīnu Annu Pitkeviču, Mārīti Balgalvi, Anniju Lazdiņu, Agnesi Lapiņu, Antonu Miščenko, Aleksandru Pekāli, Amandu Zūli, Betiju Rāceni, Juri Zālīti, Līgu Klibo, Līvu Letīciju Pekarsku, Megiju Salenieci, Ronu Kalnieku, Raineru Leonu Justu, Renāru Tukri, Sindiju Keziku un Tomu Baltiņu!

Liels paldies arī žūrijas komisijai, kas izdarīja lielisku darbu, sniedzot komandām komentārus, ieteikumus, kā arī, protams, uzdodot labus jautājumus!

Uzvarētāji

• 1. vieta – komanda Pēda (Sindija Kezika, Antons Miščenko, Rainers Leons Justs, Amanda Zūle, Megija Saleniece)
  • 2. vieta – komanda Tasket (Toms Baltiņš, Līva Letīcija Pekarska, Betija Rācene, Renārs Tukris)
  • 3. vieta – komanda MediCharm (Līga Klibā, Agnese Lapiņa)

Pateicamies arī mūsu mentoriem, vieslektoriem un visiem, kas šo pasākumu padarīja iespējamu!

Ikvienam absolventam šis bija tikai sākums, un mēs ticam, ka mēs vēl dzirdēsim par jums! Kā Kristaps Zaļais citētu Vinniju Pūku: "Tu nevari visu laiku sēdēt un gaidīt, kad kāds nāks pie tevis. Dažreiz ir jāiet pie viņiem." Jūs to izdarījāt, atnākdami pie mums, jūs sasniedzāt savus mērķus un jums vēl daudz kas priekšā!