Atzinība
Darbiniekiem

2024. gada 2. maijā plkst. 14 Latvijas Universitātes Mazajā aulā svinīgā pasākumā godinās tos nozares darbiniekus, kas devuši nozīmīgu ieguldījumu veselības nozarē. Viņiem pasniegs Veselības ministrijas apbalvojumus.

Veselības ministrijas Atzinības raksts piešķirts

Zobārstniecības fakultātes Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas un mutes medicīnas katedras vadītājai Ilzei Akotai par ilggadēju, apzinīgu un priekšzīmīgu darbu veselības aprūpes nozarē.

Katedras vadītāja, Docētāja

Bijušās Rehabilitācijas fakultātes dekānei Signei Tomsonei par ilggadēju un priekšzīmīgu darbu.

Studiju programmas direktore, Docētāja, Vadošā pētniece, projekta zinātniskā vadītāja

Rehabilitācijas katedras vadītājai Anitai Vētrai par ilggadēju un priekšzīmīgu darbu.

Veselības ministrijas Pateicības raksts piešķirts

Veselības un sporta zinātņu fakultātes Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedras vadītājai Kristīnei Mārtinsonei par ilggadēju, apzinīgu un priekšzīmīgu darbu veselības aprūpes nozarē.

Katedras vadītāja, Docētāja, Vadošā pētniece

Sociālo zinātņu fakultātes dekānei un vadošajai pētniecei Karinai Palkovai par ieguldījumu veselības nozarē, aktīvu sabiedrisko darbu, ieguldījumu jauno mediķu izglītošanā un aktīvu iesaisti veselības politikas veidošanā.

Dekāne, Docētāja, Vadošā pētniece

Ministrijas apbalvojumu svinīgā pasniegšana notiek divas reizes gadā: maijā un novembrī pirms Latvijas valsts svētkiem.