Darbiniekiem

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Ķīnas studiju centra vadītāja un doktora studiju programmas Politikas zinātne vadītāja Una Aleksandra Bērziņa-Čerenkova kļuvusi par pasaulē zināmās Londonas Karaliskās koledžas (King’s College London) viespētnieci.

una-berzina-cerenkova02-rsu-lead.jpg

Una Aleksandra Bērziņa-Čerenkova saka: "Šo vienreizējo iespēju piedāvāja Londonas Karaliskās koledžas Lau institūta direktors, izcilais pētnieks prof. Kerijs Brauns, kurš savulaik lasījis vieslekcijas arī RSU politikas zinātnes un starptautisko attiecību maģistrantiem."

Viņas pētniecības intereses ir saistītas ar Ķīnas politisko diskursu, kā arī Ķīnas un Eiropas Savienības, Ķīnas un Krievijas, Ķīnas un Baltijas attiecībām. Plānots, ka Unas Aleksandras Bērziņas-Čerenkovas pētniecības darbs sāksies jau šā gada maijā.

Iegūto pieredzi un zināšanas viņa turpinās nodot saviem studentiem RSU, kā arī izmantos pētnieciskajā darbā RSU.