Lepojamies!
Atzinība
Darbiniekiem

Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula 2022. gada 17. oktobra lēmumu 81 cilvēkam piešķirti augstākie Latvijas valsts apbalvojumi. Viņu vidū ir Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) docētāji: pasniedzējs Mārtiņš Malzubris, asoc. prof. Aldis Lieljuksis un prof. em. Ilze Bārene.

Latvijas valsts apbalvojumi piešķirti cilvēkiem, kuri ar savu godprātīgo, nozīmīgo darbu, aktīvo pilsonisko stāju un uzticīgu kalpošanu Latvijai godam pelnījuši augstāko valsts atzinību.

Par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieku iecelts RSU Medicīnas fakultātes Ortopēdijas katedras pasniedzējs, VSIA Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca Traumatoloģijas centra (4. nodaļas) vadītājs, traumatologs, ortopēds Mārtiņš Malzubris.

Par Atzinības krusta komandieri iecelts RSU Juridiskās fakultātes asociētais profesors Aldis Lieljuksis.

Par Atzinības krusta komandieri iecelta Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas fakultātes emeritētā profesore Ilze Bārene.

Apbalvojumu pasniegšana plānota Latvijas Republikas Proklamēšanas 104. gadadienā, 18. novembrī, plkst. 15.30 Rīgas pilī.