Darbiniekiem
Sports

Šomēnes RSU estētiskās vingrošanas grupa pārstāvēja Latvijas izlasi 16. Pasaules Ģimnastrādē, kas notika Austrijas pilsētā Dornbirnē.

Pēdējos gadus Latviju šajās sacensībās pārstāv RSU vingrotājas trijās vecuma grupās: 20+ (studentes), 30+ un 40+ (nu jau absolventes). Liels paldies jāsaka arī Studējošo pašpārvaldei, kas materiāli palīdzēja studentēm īstenot sapni nokļūt Ģimnastrādē. Liels paldies arī vingrotājām par izcilo startu šajā vingrošanas pasākumā – mūsu mazo delegāciju ievēroja ikviens un mūsu programmai un emocionālajam izpildījumam veltīja daudz atzinīgu vārdu.

Ģimnastrādes nedēļa pagāja vienā elpas vilcienā un draudzīgā gaisotnē ar visas pasaules vingrotājiem.

Šogad visielākā delegācija bija Šveicei (3040 dalībnieku), bet vismazākā – Tanzānijai (četri dalībnieki). No Baltijas valstīm viskuplāk bija pārstāvēta Latvija ar 19 dalībniekiem, kamēr Igaunijai un Lietuvai bija attiecīgi 15 un 10 dalībnieku.

Pasākumā piedalījās 18 600 dalībnieku no 66 valstīm. Ģimnastrāde notiek reizi četros gados; Latvija tajā piedalās no 1995. gada, un RSU vingrošanas izlase piedalījusies it visās Ģimnastrādēs.