Darbiniekiem
Sports

Svētdien, 15. maijā,  Rimi Rīgas maratonā piedalījās arī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) kuplā komanda – gan studenti, gan darbinieki –, pārstāvot universitāti visās disciplīnās – maratonā, pusmaratonā, 10 km un 6 km distancē.

rimi_rigas_maratons_15052022-00.jpg

Šogad Rimi Rīgas maratonā kopā pieteicās 302 dalībnieki, no kuriem startēja 246 dalībnieki, kas kopā noskrēja 3737 km.

Vislielākais dalībnieku skaits, kā jau katru gadu, bija 21 km un 10 km distancē, kur piedalījās attiecīgi 87 un 77 dalībnieki. Maratonu šogad noskrēja 18 dalībnieki, savukārt 6 km distanci – 64 dalībnieki.

Universitātes komandas dalību maratonā koordinēja RSU Sporta klubs.

Rimi Rīgas maratons, kas 14. un 15. maijā norisinājās Rīgas ielās, dažādās distancēs pulcēja vairāk nekā 70 pasaules valstu skrējēju, kuri Baltijas lielākajā tautas sporta notikumā Rīgā skrēja maratona, pusmaratona, 10 km, 6 km, kā arī DPD jūdzes un Bērnu dienas distancē. Starp citu, Rimi Rīgas maratons ik gadu pulcē ne vien tūkstošiem skriešanas entuziastu, bet arī augstākā ranga profesionāļus no visas pasaules.