Attīstība

Rīgas Stradiņa universitāte ir aktīvs intelektuālais centrs, kas organiski iekļaujas kopējā Pārdaugavas Zināšanu jūdzē starp citām Daugavas kreisē krastā lokalizētajām augstskolām.

Kā stiprināt un uzlabot studiju infrastruktūru un uzlabot jauniešu pārvietošanās iespējas Rīgā, it sevišķi Pārdaugavā? Šajā sakarā, lai piedāvātu risinājumus ērtas un videi draudzīgas infrastruktūras izveidei Daugavas kreisā krasta teritorijā starp vadošajām universitātēm un Latvijas Nacionālo bibliotēku, 30. un 31. maijā norisinās starptautisks pilsētplānošanas pasākums Mad City Happening. Tajā aktīvi piedalās arī RSU pārstāvji.

Tuvākajos gados Pārdaugavā būs aizvien lielāks ārvalstu studentu pieplūdums, tāpēc šajā teritorijā lokalizētajām izglītības un kultūras iestādēm jāveido viens kopīgs izcilības centrs ar savienotu infrastruktūru. To tad arī dēvē par Zināšanu jūdzi.

Mad City Happening mājaslapa

mad_city.jpg