Skolēniem
Skolotājiem

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) stends izstādē Skola 2024 piedāvās iespēju apmeklētājiem iegrimt medicīnas un sociālo zinātņu studiju pasaulē, piedaloties dažādās aktivitātēs un iepazīstoties ar universitātes studentiem, studiju programmu vadītājiem un mācībspēkiem.

Stends būs atvērts gan skolēniem, kas meklē informāciju par bakalaura studiju programmām, gan profesionāļiem, kuri interesējas par maģistrantūras studijām un profesionalitātes pilnveidošanu medicīnas jomā.

Izstāde Skola 2024 norisināsies no 23. līdz 25. februārim izstāžu centrā Ķīpsalā (Rīgā, Ķīpsalas ielā 8).

Viesi RSU stendā varēs izmēģināt dažādas medicīniskas manipulācijas, tostarp atdzīvināt ar defibrilatoru, veikt injekcijas mulāžām, urbt zobus un sniegt pirmo palīdzību. Tāpat būs iespēja piedalīties studentu medija Skaļāk vadītajā pop-up studijā, kur varēs iepazīties ar podkāstu jeb raidierakstu veidošanas aizkulisēm un tehnoloģijām, kuras topošie mediju speciālisti izmanto mācību procesā.

Papildus ikgadējai izstādei Skola RSU tradicionāli piedāvā virkni iespēju iejusties studenta kurpēs. Vidusskolēni var startēt Jauno mediķu akadēmijā (JMA), JMA Farmācijas skolā, Jauno māsu akadēmijā, Jauno diplomātu līgā, Radošajās darbnīcās biznesā un mārketingā, kā arī praktiski "piemērīt" žurnālista un redaktora, sabiedrisko attiecību speciālista un multimediju speciālista profesiju. Simulācijas tehnoloģijas ļaus jauniešiem praktiski izmēģināt medicīnas, biznesa un mediju profesijas, lai veidotu skaidru priekšstatu par nākotnes izvēlēm studijās.

Lai sniegtu pilnīgu priekšstatu par studiju vidi RSU, augstskola aicina interesentus apmeklēt Atvērto durvju dienas pasākumus, kas notiks 13. aprīlī RSU galvenajā ēkā (Dzirciema ielā 16), Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (Anniņmuižas bulvārī 26A) un Farmācijas studiju un pētniecības centrā (Konsula ielā 21).

Par Rīgas Stradiņa universitāti

Rīgas Stradiņa universitāte ir prestiža medicīnas un sociālo zinātņu universitāte, kas piedāvā plašu studiju programmu klāstu no bakalaura līdz doktora grādam. RSU ir reputācijas līdere un vadošā medicīnas izglītības iestāde Baltijas valstīs, piedāvājot modernas studiju programmas, kas atbilst pasaules medicīnas prasībām. Universitāte ir inovatīva, pievēršot uzmanību pētniecībai un medicīnas tehnoloģiju attīstībai. RSU absolventi ir ieguvuši atzinību gan Latvijā, gan starptautiski, strādājot profesionālās medicīnas, zinātnes un sabiedrības veselības jomā.