Skip to main content

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentu medijs Skaļāk tapis 2014. gada pavasarī ar saukli Mēs tevi knapi dzirdam, runā skaļāk! Studentu medijs ir atvērts un pieejams pilnīgi visiem RSU studentiem, lai radoši izpaustos un informētu sabiedrību par notikumiem mums apkārt.

RSU studentu medija Skaļāk mērķis ir nodrošināt praktisko iemaņu gūšanas vietu Komunikācijas fakultātes studentiem un dot iespēju paust savu viedokli un attīstīt radošo potenciālu arī citu fakultāšu studējošajiem. RSU studentu medijs Skaļāk veido TV raidījumus Runā TV, raida no radio studijas Skaļāk kā arī veido jauno žurnālistu blogu. 

Ikviens students var izvēlēties sev vēlamo medija formātu – TV, radio vai blogs. Jaunajiem medija dalībniekiem iespējams iesaistīties jau esošā satura un raidījumu veidošanā vai sākt pavisam jaunas iniciatīvas un raidījumus. Lai kļūtu par Skaļāk! dalībnieku, sazinies ar medija vadītāju Vladislavu Podvinski. 

RSU studentu medija Skaļāk mājaslapā iespējams noskatīties televīzijas raidījuma Runā TV sižetus, noklausīties jauniešu veidotās radio pārraides, klausīties mūziku un lasīt rakstus.

skalak-logo-314x.png

RSU studentu medijā var iesaistīties ikviens RSU studējošais. Ja vēlies piedalīties radio satura veidošanā, darboties studentu televīzijā reportiera vai operatora lomā, vai arī iejusties redaktora lomā, raksti mums!