Pārlekt uz galveno saturu

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentu medijs Skaļāk! tapis 2014. gada pavasarī ar saukli Mēs tevi knapi dzirdam, runā skaļāk!. Studentu medijs ir atvērts un pieejams visiem RSU studentiem, lai radoši izpaustos un informētu sabiedrību par notikumiem mums apkārt.

RSU studentu medija Skaļāk! mērķis ir nodrošināt praktisko iemaņu gūšanas vietu Komunikācijas fakultātes studentiem un dot iespēju paust savu viedokli un attīstīt radošo potenciālu arī citu fakultāšu studentiem. RSU studentu medijs Skaļāk! veido TV raidījumus Runā TV, raida no radio studijas Skaļāk!, kā arī veido jauno žurnālistu blogu.

Ikviens students var izvēlēties sev vēlamo medija formātu – TV, radio vai blogs. Jaunajiem medija dalībniekiem iespējams iesaistīties jau esošā satura un raidījumu veidošanā vai sākt pavisam jaunas iniciatīvas un raidījumus. Lai kļūtu par Skaļāk! dalībnieku, sazinies ar medija vadītāju Māru Matisoni.

RSU studentu medija Skaļāk! mājaslapā iespējams noskatīties televīzijas raidījuma Runā TV sižetus, noklausīties jauniešu veidotās radio pārraides, klausīties mūziku un lasīt rakstus.

RSU studentu medijā var iesaistīties ikviens RSU students. Ja vēlies piedalīties radio satura veidošanā, darboties studentu televīzijā reportiera vai operatora lomā vai iejusties redaktora lomā, raksti mums!

skalak_logo.png