Attīstība
Darbiniekiem

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektors prof. Aigars Pētersons uzsver: "Rīgas Stradiņa universitāte ir vadošā cilvēkzinātņu universitāte Latvijā un līdere ārvalstu studentu piesaistē Baltijā. Jau vairāk nekā 30 gadu RSU studē studenti no visas pasaules.

redjackets.jpg

Tā ir nozīmīga investīcija gan augstākās izglītības, gan visas Latvijas tautsaimniecības attīstībā. No 2021. līdz 2024. gadam, pateicoties RSU augstākās izglītības pakalpojumu eksportam, Latvijas ekonomika iegūs papildu 438 milj. eiro. Praktiski visu RSU ārvalstu studentu izdevumu finansēšanas avoti atrodas ārpus Latvijas. Tam ir pozitīva ietekme uz Latvijas pakalpojumu bilanci.

Ar prieku pievienojāmies Latvijas Eksportētāju asociācijai The Red Jackets, lai dalītos ar uzkrāto pieredzi un zināšanām, kā arī aizstāvētu mūsu kopīgās intereses."

Latvijas Eksportētāju asociācija apvieno Latvijas eksportētājus un organizācijas, kas strādā ar Latvijas eksportspējas veicināšanu.
Plašāka informācija par asociācijas aktivitātēm