Skolēniem

Turpinot semināru ciklu Mana izvēle – medicīna, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Liepājas filiāle aicina vidusskolu jauniešus un citus interesentus uz informatīvām lekcijām un debatēm. Šoreiz kārtējā lekcija un debates Kā uzvarēt ēnu? notiks klātienē 7. martā plkst. 16.30 RSU Liepājas filiālē (Riņķu ielā 24/26, 215. aud.).

Emocionālās inteliģences kompetence ir svarīga iemaņa, ko cilvēks var sevī attīstīt un kas ļoti ir nepieciešama mūsdienās – augsta stresa apstākļos un lielas informācijas aprites laikā.

Vai esi nonācis situācijā, kad nevari sevi kontrolēt, jo, negaidīti pat pašam sev, esi sācis konfliktu, bet no malas šīs emocijas un uzvedība izskatās neadekvātas? Ir brīži, kad emocionālo pasauli pārņem liela ēna, kas aizklāj saprātīgo spriestspēju, bet aizved līdz upura domāšanai, bezizejas sajūtai vai sevis paštaisnumam.

Kā saprast un vadīt sevi emociju vētrā? Vai esi iedomājies, kā justos sava sarunu biedra vietā?

Sevis apzināšanās un negatīvo emociju rašanās cēloņu atrašana ir ceļš uz sevis iepazīšanu un iekšējo labsajūtu. Stiprinot sevī emocionālo inteliģenci, var veiksmīgāk iesaistīties arī citos dzīves procesos – ģimenē, kolektīvā vai dažādos sadarbības projektos.

Par saskarsmi, emocionālo inteliģenci un sevis iepazīšanu runāsim ar RSU docētāju Līgu Ēriksoni, bet to, kā atrast prieku gan bēdu un slimību uzveikšanā, gan ikdienas lietās, aktivizējot ķermeni, prātu un emocijas, kā arī par drāmas terapiju kā destruktīvas uzvedības un motivācijas koriģēšanas veidu sarunāsimies ar sertificēto mākslas terapeiti, Pusaudžu resursu centra mentori Maiju Romaško-Burkevicu.

Dalība pasākumā – bez maksas.