Darbiniekiem
Pētniecība

2. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes centrālajā ēkā (Dzirciema ielā 16) notika sociālo zinātņu konference PLACES, kas bija veltīta sociālās antropoloģijas, psiholoģijas, tiesībzinātņu un ekonomikas, mediju un komunikācijas, politikas un starptautisko attiecību jautājumiem. Konferenci ar ievadreferātiem atklāja pētnieki no Zviedrijas, Spānijas un Latvijas. Atklāšanas ceremoniju varēja skatīties tiešraidē.

Pasākuma atklāšanas programma (9.00 – 11.00)

• Gunnars Nīgrēns (Zviedrija) Globālie izaicinājumi tīklu sabiedrībā
  • Andreu Ulieds (Spānija) Eiropas teritoriālie scenāriji
  • Jānis Sārts (NATO Stratcom, Latvija) Stratēģiskā komunikācija pēcpatiesības gadsimtā
  • Jānis Zelmenis (Latvija) Robežas starp nodokļu plānošanu un nodokļu nemaksāšanu 21. gadsimtā

Konferences turpinājumā notika darbaspēka paneļsesija, kas bija veltīta pētnieku un mācībspēku starptautiskās mobilitātes jautājumiem. Tai sekoja darbs piecās zinātniskajās sekcijās, kur vairāk nekā 100 pētnieku no 19 pasaules valstīm prezentēja savus referātus. Paralēli no plkst. 11.00 līdz 13.30 notika stenda referātu prezentācijas.

Konferencē notika un notiek arī vairāki papildu pasākumi, tostarp Konstruktīvās žurnālistikas diena 3. aprīlī RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (Anniņmuižas bulv. 26A). Plašāka informācija par šo dienu.

Informācija par visiem konferences papildu pasākumiem

Konferences programma

places_konf_2019_rev.jpg