Starptautiskā sadarbība

RSU Medicīnas fakultātes Psihiatrijas un narkoloģijas katedra aicina interesentus uz Masačūsetsas Universitātes (ASV) Medicīnas skolas Psihiatrijas katedras vadītāja un profesora Duglasa Ziedoņa vieslekciju Mindfulness-Based Interventions to Enhance Patient Care and Personal Resilience (Apzinātībā blastīta pieeja pacienta aprūpes un personiskās noturības veidošanai), kas notiks Dzirciema ielā 16, RSU 2. auditorijā, ceturtdien, 8. septembrī, no pulksten 16.00 līdz 17.00.

University of Massachusetts Medical School, UMass Memorial Health Care ir pirmais un vadošais centrs pasaulē, kas izstrādājis uz apzinātību (mindfulness) balstītu stresa mazināšanas pieeju un ieviesis tās izmantošanu daudzās medicīnas jomās. Lekcija paredzēta visu specialitāšu rezidentiem, studentiem un praktizējošiem ārstiem.

Vieslekcijas apmeklējums – bez maksas.

Lekcija notiks angļu valodā bez tulkojuma latviešu valodā.

Tālrunis papildu informācijai: 67080131 (Psihiatrijas un narkoloģijas katedra)

Lekcija tiek īstenota projekta Atvērta dialoga pieeja psihiatrijas pakalpojumos ietvaros, kas tiek īstenots ar Baltijas–Amerikas Brīvības fonda (BAFF) finansējuma atbalstu. Vairāk informācijas par BAFF stipendijām un lektoru atbalstu varat uzzināt šeit.