Konferences, semināri

ES pētniecības un inovācijas programmas Apvārsnis 2020 atbalstītā projekta Tīklošanās nepilnību samazināšana starp Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) un starptautiski vadošajiem partneriem vīrusu infekciju izraisītu autoimūno slimību pētniecībā (VirA) ietvaros 23. un 24. februārī Rīgas Stradiņa universitātē notiks seminārs Basic aspects of biostatistics, clinical and laboratory data management.

Savu pieredzi par lielo datu analīzes sniegtajām iespējām prezentēs projekta sadarbības partnera – Šebas Medicīnas centra Izraēlā – pārstāvji prof. H. Amitals (Howard Amital), prof. A. Vatads (Abdula Watad) un citi, kā arī Veselības ministrijas, Nacionālā veselības dienesta, Slimību profilakses un kontroles centra, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas, RTU, LU un RSU pārstāvji, kuri stāstīs par iestrādēm klīnisko un laboratorijas datu pārvaldībā.

Semināra darba valoda – angļu.

Dalība klātienē RSU Senāta zālē tiks nodrošināta projekta īstenošanā iesaistītajiem pētniekiem; pārējos interesentus aicinām pievienoties semināram attālināti platformā Zoom.

* Piekļuves saite reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta 22. februārī uz anketā norādīto e-pasta adresi un ievietota RSU mājaslapā.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar prof. Angeliku Krūmiņu, rakstot uz e-pastu Angelika[pnkts]Kruminaatrsu[pnkts]lv

vira_workshop_ad_feb_2023_lv.jpg