Attīstība

Stiprinot Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) attiecības ar Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu kā sadarbības partneri, ceturtdien, 17. maijā RSU rektors prof. Aigars Pētersons, veselības studiju prorektors prof. Guntis Bahs un administrācijas un attīstības prorektors Toms Baumanis kopā ar slimnīcas jauno valdes priekšsēdētāju Imantu Paeglīti un valdes locekli Kasparu Plūmi apmeklēja RSU klīnisko studiju centru. Universitātes un slimnīcas vadības pārstāvji iepazinās ar esošo centru un atzinīgi vērtēja tā izveidi.

RSU ir noslēgusi papildu vienošanos ar Austrumu slimnīcu par klīnisko studiju centra tālāku paplašināšanu. RSU plāno renovēt un moderni aprīkot papildu telpas gan teorētisko, gan klīnisko kursu apguvei. Tas ļaus vēl vairāk stiprināt RSU klīnisko apmācību un pētniecības kapacitāti.

RSU klīnisko studiju centrs Austrumu slimnīcā tika atklāts 2017. gada 19. maijā. Tas ir modernākais un plašākais RSU studiju centrs lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā, savukārt jauno papildu telpu renovāciju plānots pabeigt 2019. gada laikā.