Starptautiskā sadarbība
Tiesības

21.–25. oktobrī RSU pārstāvji viesojās Norvēģijas Policijas augstskolā (Politihøgskolen) Oslo un apmeklēja tās organizēto Internacionalizācijas nedēļu. Pasākumu apmeklēja arī Vācijas Policijas augstskolas (Deutsche Hochschule der Polizei) pārstāvji un topošie maģistranti.

oslo_police_college.png

Pasākumā, kurā piedalījās arī viesprofesori no Zviedrijas un Nīderlandes, ar prezentācijām uzstājās gan koledžas, gan RSU pārstāvji. Prezentācijās bija aptverts plašs aktuālo jautājumu loks, tostarp attiecīgo valstu policijas darbinieku sagatavošanas jautājumi, kā arī internacionalizācijas, vadības un kiberdrošības aspekti.

Tikšanās laikā RSU pārstāvji pārrunāja arī savstarpējās sadarbības iespējas ar Norvēģijas Policijas augstskolu un Vācijas Policijas augstskolu.