Absolventiem
Atzinība
Darbiniekiem

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) apbalvojusi tos darba devējus, kuri 2021. gadā īpašu uzmanību veltījuši savu darbinieku darba un privātās dzīves līdzsvara nodrošināšanai. Balvu kategorijā Atbalsta pasākums darbiniekiem ar bērniem līdz 18 gadu vecumam saņēma Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), tāpēc ka universitātē jau vairāk nekā septiņus gadus ir izveidota atsevišķa struktūrvienība – bērnu rotaļu istaba Namiņš.

lidzsvara_balva_2021.png

Izmantojot personāla konkursu, rotaļu istabai ir sameklētas audzinātājas ar atbilstošu izglītību un prasībām amata specifikai. Telpa iekārtota ar mēbelēm un dizainu, kas saistoša bērniem. Istaba papildināta ar dažnedažādām spēlēm un izglītojošām aktivitātēm. Kopumā bērnu rotaļu istabu Namiņš apmeklē vidēji 15 bērni mēnesī (viens bērns pat vairākas reizes mēnesī) jeb gada laikā – 196 bērni.

lidzsvara_balva_rsu_djasmane_2021.jpg

LDDK balva tika pasniegta sešās kategorijās, bet kopumā uz godalgu pretendēja 38 uzņēmumi, iesniedzot 58 pieteikumus. Visus iesniegtos priekšlikumus Līdzsvara balvai 2021 vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija LDDK, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības un Labklājības ministrijas pārstāvji.

Pasākuma pirmajā daļā ar iedvesmas stāstiem par darba un privātās dzīves līdzsvaru un labbūtību uzņēmumos dalījās:

• Doc. PhD. Agita Lūse, sociālantropoloģe, RSU Komunikācijas studiju katedras docente, kas specializējusies medicīnas un psihiatrijas antropoloģijā (invaliditātes un rehabilitācijas sociālajos aspektos u. c.);
  • Baiba Baikovska, biedrības Agape Latvija nozares Spēju kustība vadītāja, RSU doktorantūras studente un vieslektore;
  • Evija van der Bīka (Beek), supervizore, personības izaugsmes un biznesa attīstības trenere (koučs), praktisko semināru par profesionālo stresu, izdegšanu un emocionālo inteliģenci vadītāja, kura vadījusi lekcijas arī RSU.