Darbiniekiem
Starptautiskā sadarbība

eea_proj_21_logo.png

Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) apstiprinājusi piecus Latvijas augstskolu projektus, kas tika iesniegti Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu (EEZ/N) programmas Pētniecība un izglītība stipendiju aktivitātes konkursā. Studentu, akadēmiskā un administratīvā personāla mobilitātei finansējuma saņēmēju vidū ir Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Statistikas mācību laboratorijas pētnieku virzītais projekts Promotion of healthy ageing, welfare and social security (Veselīgas novecošanas, labklājības un sociālās drošības veicināšana – red.).

Tā ietvaros tiks aplūkoti jautājumi par veselīgu novecošanu, labklājību un sociālo drošību. Projektu realizēs Statistikas mācību laboratorijas un Sabiedrības veselības institūta pētnieki zinātnieces dr. med. Ievas Reines vadībā sadarbībā ar Islandes Universitāti un Lihtenšteinas Universitāti. Projekta administrators ir Ivars Baltus. Projekta īstenošana sāksies šā gada septembrī un ilgs līdz 2024. gada 30. aprīlim. Kopējais piešķirtais finansējums šim projektam ir 85 385 EUR.

Apsveicam mūsu pētniekus ar finansējuma iegūšanu!

Vairāk par finansētajiem projektiem

Informācija par EEZ un Norvēģijas grantu programmu