Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) 4. oktobrī piedalās Ziemeļeiropā lielākajā studentu biznesa iespēju festivālā ICEBREAKERS’19, kas visas dienas garumā norisinās Latvijas Universitātes (LU) Zinātņu mājā.

logo-icebreakers_19_3.png

Festivālu, kas pulcē ap 1000 uzņēmējdarbībā un inovācijās ieinteresētu jauniešu, plkst. 10.00 atklāja Valsts prezidents Egils Levits ar diskusiju par studentu lomu mūsdienīgas un ilgtspējīgas valsts attīstībā. Šajā diskusijā RSU pārstāvēja administrācijas un attīstības prorektors Toms Baumanis, savukārt plkst. 11.00 RSU zinātņu prorektore Agrita Kiopa kopā ar LU un Rīgas Tehniskās universitātes kolēģiem prezentēja ES līdzfinansēto projektu Inovāciju granti studentiem, kas mērķēts uz inovatīvas domāšanas un uzņēmējspēju veicināšanu Latvijas studentos.

Festivālā uz divām skatuvēm visas dienas garumā uzstāsies pārstāvji no tādiem starptautiskiem uzņēmumiem kā WIX.com un Revolut, bet Latvijas start-up potenciālu demonstrēs Printful, Anatomy Next, solfeg.io un citi jaunuzņēmumi. ICEBREAKERS’19 raudzīs aptvert tādas tēmas kā nākotnes profesijas, tehnoloģiju un mākslīgā intelekta attīstība, vienlaikus sniedzot studentiem iespēju smelties praktisko informāciju biznesa sākšanai un jaunrades prasmju spicēšanai. Festivāla noslēgumā norisināsies Biznesa ideju konkurss, kurā 10 pieteicēji cīnīsies par 10 000 EUR grantu savas idejas realizēšanai.

Festivālu rīko LU, Rīgas Tehniskā universitāte un Digital Freedom Festival. Ieeja pasākumā – bez maksas, iepriekš reģistrējoties