Atzinība

Valsts prezidents Egils Levits 2019. gada 18. novembrī svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniegs augstākos Latvijas valsts apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni un Atzinības krustu vairāk nekā 70 sabiedrības pārstāvjiem. Viņu vidū būs arī ievērojami un ilggadēji Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) profesori.

Valsts prezidents un Ordeņu kapituls 2019. gada 18. oktobrī nolēma:

• iecelt par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieku RSU Medicīnas fakultātes Neiroloģijas un neiroķirurģijas katedras vadītāju prof. Andreju Milleru,
  • iecelt par Atzinības krusta virsnieci RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes dekāni prof. Ingu Milleri,
  • iecelt par Atzinības krusta kavalieri ilggadējo RSU Zobārstniecības fakultātes Zobu terapijas un mutes veselības katedras prof. Rūtu Cari.