Darbiniekiem

Turpmākos divus gadus līdz 2021. gada jūnijam Latvijas Universitāšu asociāciju vadīs Rīgas Stradiņa universitātes rektors prof. Aigars Pētersons. Pirms viņa asociācijas priekšsēdētājs bija Rīgas Tehniskās universitātes rektors Leonīds Ribickis. Asociācijas statūtos ir paredzēts, ka asociācijas priekšsēdētājs mainās ik pēc diviem gadiem.

Par Latvijas Universitāšu asociācijas priekšsēdētāja vietnieci ievēlēta Daugavpils Universitātes rektore prof. Irēna Kokina, savukārt izpilddirektora pienākumus turpinās pildīt Rīgas Tehniskās universitātes attīstības prorektors Artūrs Zeps.

Latvijas universitāšu asociācija izveidota 2009. gadā, lai koordinētu Latvijas universitāšu sadarbību svarīgu jautājumu risināšanā, tā veicinot augstākās izglītības un zinātnes attīstību un nostiprinot universitāšu līmeņa izglītību Latvijā.

Asociācijā ir apvienojušās visas sešas Latvijas universitātes: Daugavpils Universitāte, Latvijas Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Liepājas Universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte un Rīgas Tehniskā universitāte.