Sabiedrības veselība

RSU Sabiedrības veselības institūts aktīvi iesaistās veselības aprūpes pieejamības un kvalitātes veicināšanā Latvijā un piedalās dažādās konferencēs un kongresos.

Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) rīkotajā konferencē, kas norisināsies 6. aprīlī un ir veltīta Pasaules Veselības dienai un Pasaules Veselības organizācijas 70. gadadienai, interesenti varēs pārrunāt daudzus sabiedrības veselībai svarīgus jautājumus, tādus kā reproduktīvā veselība, ko prezentēs Sabiedrības veselības institūts direktora p. i., profesore Gunta Lazdāne, un zāļu pieejamība un racionāla lietošana, par kuru diskutēs institūta pētniece (Dr. pharm.) Elita Poplavska.

Vairāk informācijas par konferenci

Jāpiebilst, ka LĀB konferencē piedalīsies arī citi RSU mācībspēki, piemēram, Farmācijas fakultātes maģistra studiju programmas Klīniskā farmācija vadītāja Inga Gūtmane, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras prof. Ģirts Brigis, Rehabilitācijas fakultātes Rehabilitoloģijas pētnieciskās laboratorijas pārstāvis prof. Aivars Vētra u. c.