Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem
Sports

Šogad Starptautiskās studentu spēles SELL notika Igaunijā, Tartu pilsētā, un Rīgas Stradiņa universitāti tajā pārstāvēja 53 sportisti dažādās komandu un individuālajās sacensībās.

RSU sportistu rezultāti

Spēka trīscīņā (powelifting) svara kategorijā līdz 69 kg sievietēm otro vietu izcīnīja Ilona Ceple, bet trešo – Marija Ločmele; vīriešu konkurencē svara kategorijā līdz 93 kg Mārtiņš Markovs ierindojās piektajā vietā.

Vieglatlētikā vīriešiem 400 m distancē Austris Karpinskis uzrādīja otro labāko rezultātu (49,19 sek.). Sieviešu konkurencē šķēpmešanā par uzvarētāju kļuva Anete Kociņa (57,62 m), RSU sportiste Laine Donāne ar 47,50 m rezultātu izcīnīja otro vietu. 400 m distancē trešo vietu un 200 m distancē piekto vietu izcīnīja Paula Katrīna Skalberga (attiecīgi 59,57 sek. un 25,73 sek.), savukārt 100 metru barjerskrējienā otro vietu guva Paula Sprudzāne (14,62 sek.).

Galda tenisā vīriešiem astotajā vietā ierindojās Linuss Hermanis Ēngenheisters (Linus Hermann Aengenheyster), bet sieviešu konkurencē Diāna Afanasjeva palika sestajā pozīcijā.

Peldēšana sievietēm mūsu peldētājām divas trešās vietas: Lotai Hamalainenai (Lotta Hamalainen) 100 m brasā un Kristiānai Maskavai 100 m brīvajā stilā.

Džudo sievietēm svara kategorijā līdz 48 kg otro vietu ieguva Aleksandra Bušujeva, svara kategorijā līdz 63kg ceturto vietu izcīnīja Darja Samorokova, bet svara kategorijā līdz 78 kg trešajā vietā ierindojās Sabīna Veļika.

3x3 basketbolā sieviešu konkurencē mūsu sportistu komandai (Anita Megija Miķelsone, Liza Čumika, Ieva Stefānija Jundase, Alise Bruzinska) izdevās sasniegt trešo vietu, bet vīriešu konkurencē – ceturto (Arnolds Jānis Krauklis, Ginters Ansis Blumbergs, Rihards Ozoliņš, Vadims Vačiļa).

Pludmales volejbolā sievietēm otro vietu ieņēma Rūta Zīle un Vanesa Grosberga, vīriešiem – trešo vietu Toms Mārtiņš Smilga un Mārtiņš Birze.

Volejbolā kā sieviešu, tā vīriešu konkurencē RSU komandas izcīnīja trešo vietu. Sieviešu komandas dalībnieces: Kristina Iskorostenska, Agija Ankevica, Linda Šteinberga, Katrīna Ķetlere, Elizabete Ķetlere, Alise Bruzinska, Rūta Zīle, Vanesa Grosberga, Anna Kovala, Agnese Anna Pastere, Katrīna Paula Krustkalne; vīriešu komandas dalībnieki: Artjoms Soboļevs, Luka Fabbro, Deniss Morozovs, Toms Mārtiņš Smilga, Toms Jānis Eglītis, Mārtiņš Birze, Viesturs Pastars, Toms Šķepasts, Dmitrijs Špakovs, Klāvs Putenis.

Apsveicam mūsu sportistus ar sasniegtajiem rezultātiem!