Pētniecība

2021. gada 22. un 23. martā notiks Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) starptautiskā studentu konference Health and Social Sciences (ISC). Šī zinātniskā konference norisinās jau kopš 1950. gada un ir kļuvusi par vienu no lielākajām studentu konferencēm Ziemeļeiropā.

2020. gadā, kad konference lepojās ar savu 70 gadu jubileju, tās norisi nespēja iztraucēt pat Covid-19 globālās pandēmijas ierobežojumi, jo tika izveidots jauns konferences formāts un tā norisinājās tiešsaistē. Tā kā ISC’20 bija pirmā zinātniskā konference Eiropā tiešsaistes formātā un pulcēja vairāk nekā 3000 dalībnieku, arī 2021. gadā darbu konferences sekcijās varēs vērot tiešsaistē, taču būs iespēja piedalīties arī klātienē.

Konferences darba valoda – angļu.

Konferences programma piemērota ikvienam veselības bloka un sociālo zinātņu studentam no visas pasaules, lai varētu apmainīties ar savu pieredzi un zināšanām, prezentējot savu veikumu žūrijas ekspertu komisijas priekšā. Konferencē piedalīsies lektori no dažādām pasaules valstīm, kas ir savas nozares spilgtākie pārstāvji. Bez darbu aizstāvēšanas pie starptautiska mēroga žūrijas būs iespēja piedalīties dažādu jomu meistarklašu darbnīcās un vieslekcijās gan klātienē, gan tiešsaistē, sniedzot iespēju katram dalībniekam izvēlēties sev saistošās tēmas un varētu pilnveidotu savas praktiskās un teorētiskās zināšanas dažādās jomās.

RSU vadība un konferences organizatori laipni aicina ikvienu interesentu piedalīties starptautiskajā studentu konferencē Health and Social Sciences 2021, reģistrējoties konferences mājaslapā isc.rsu.lv.

isc2021-poster-web.jpg