Konferences, semināri

16. un 17. martā norisināsies ikgadējā Rīgas Stradiņa universitātes Starptautiskā studentu konference Health and Social Sciences, kuru jau ceturto reizi organizē RSU Studējošo pašpārvalde.

Tēžu iesniegšana veselības aprūpes zinātnēs noslēdzās 14. janvārī, turpretī sociālo zinātņu tēzes varēja iesniegt līdz 28. janvārim. Šogad konferencē tiks prezentēti 320 darbi, no kuriem 97 ir izstrādājuši ārvalstu studējošie. Arī šogad RSU Starptautiskā studentu konference pulcēs veselības aprūpes un sociālo zinātņu studentus no visas pasaules – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Ukrainas, Vācijas, Lielbritānijas, Belģijas, Nīderlandes un citām valstīm. Īpašu prieku organizatoriem sagādājusi RSU Ārvalstu studentu nodaļas studējošo aktivitāte – salīdzinājumā ar citiem gadiem iesniegto darbu skaits ir krietni audzis!

Tēžu izvērtēšanas komisija atzīmē, ka šogad iesniegto darbu kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies, tāpēc konference būs izaicinājums ne tikai dalībniekiem, bet arī žūrijai – novērtēt un izlemt, kurš no dalībniekiem ir pelnījis godalgotu vietu. Lielākā konkurence gaidāma iekšķīgo slimību, sabiedrības veselības, kā arī gadījumu sēriju sekcijās.

Konferences laikā studenti varēs apmeklēt 11 veselības aprūpes un divas sociālo zinātņu sekcijas. Dalībnieki uzstāsies skatītāju auditorijas un žūrijas priekšā, piedalīsies diskusijās kopā ar pazīstamiem profesoriem. Īpaši lielu uzmanību organizatori pievērsuši arī citām aktivitātēm – būtiski pieaudzis meistarklašu skaits, lai jebkurš dalībnieks varētu atrast sev vispiemērotāko, programmā iekļautas dažādas vieslekcijas un ekskursijas uz Latvijā zināmiem uzņēmiem (Grindex, Centrālā laboratorija, New Black, Overpriced). Dalībnieki varēs piedalīties vairākos pasākumos, kuros būs iespēja iepazīt ārvalstu kolēģus un dalīties zinātnes sasniegumos neformālā gaisotnē.

Rīgas Stradiņa universitātes vadība un konferences organizatori laipni aicina ikvienu interesentu piedalīties Rīgas Stradiņa universitātes Starptautiskajā studentu konferencē Health and Social Sciences 2018, iepriekš reģistrējoties konferences mājaslapā isc.rsu.lv.