Darbiniekiem
Skolēniem
Uzņemšana

“Mūsu studenti, gatavojot dažādus studiju darbus, arvien vairāk uzmanības pievērš ilgtspējīgai ekonomikai un izstrādā dažādas inovācijas, kuras vēlāk iespējams veiksmīgi ieviest tirgū,” stāsta RSU Starptautiskā biznesa un ekonomikas katedras docente Anželika Berķe-Berga. Savukārt docente Santa Bormane raksturo šodienas uzņēmēju vēlmi arvien liekāku uzmanību pievērst biznesa ilgtspējai un videi draudzīgam ražošanas procesam, piemēram, domājot par iepakojumu, ražošanā izmantoto pārtiku vai enerģijas avotiem.

Mēs, patērētāji, varam efektīvi ietekmēt ekonomikas ilgtspēju, izvēloties videi draudzīgus produktus vai pakalpojumus, jo uzņēmējam ir jāņem vērā patērētāja vēlmes, izstrādājot savu piedāvājumu.

Par RSU studiju programmas Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika piedāvājumu un mūsdienīgas ekonomikas nozīmi docentes stāsta video intervijā.