Starptautiskā sadarbība

Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Māszinību un dzemdību aprūpes katedras docents Kristaps Circenis un Rafaels Ciekurs piedalījās Florence network tīklojuma koordinatoru ikgadējā sanāksmē, kur prezentēja Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāti (SVSLF), līdz ar to SVSLF ir kļuvusi par šī tīklojuma pilnvērtīgu dalībnieku.

SVSLF_Forence_Network_tiklojums.jpg

RSU māszinību studentus sanāksmē pārstāvēja Rafaels Ciekurs. Foto no privātā arhīva

Florence Network tīklojums ir viens no vecākajiem māsu un vecmāšu izglītības iestāžu tīklojumiem Eiropā, kas tika izveidots 1995. gadā. Tā sastāvā ir 40 universitātes un augstākās izglītības iestādes no 18 Eiropas valstīm.

SVSLF_Forence_Network_tiklojums02.jpg

Tīklojuma "Florence network" prezidente Hélène Kelly (otrā no kreisās), viceprezidente Susan Schärli (foto centrā) un jaunuzņemtie biedri. Otrais no labās – RSU doc. Kristaps Circenis. Foto no privātā arhīva

Piedaloties šajā tīklojumā, tiks veicināti starptautiskie projekti māszinību, vecmāšu izglītībā un pētniecībā. Dalība šajā tīklojumā veicina starptautisko sadarbību pētniecības un akadēmiskajā jomā, kā arī dod iespēju sekot māsu un vecmāšu izglītības aktuālajām tendencēm klātienē.