Darbiniekiem

6. februārī Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) viesojās Ministru prezidenta biroja vadītājs Jānis Patmalnieks, Ministru prezidenta padomniece juridiskajos jautājumos Ilze Skrodele, Ministru prezidenta padomnieks nacionālās drošības jautājumos Māris Cepurītis un ārštata padomnieks ilgtspējīgas politikas jautājumos Mārtiņš Daugulis.

rsu_viesojas_Ministru_prezidenta_biroja_parstavji03.gif

Tikšanās laikā Ministru prezidenta biroja pārstāvji tika iepazīstināti ar RSU attīstības rādītājiem, pētniecības procesu un simulācijā balstīto izglītību. Ar universitātes vadību un studentiem tika pārrunāti augstākās izglītības reformas jautājumi.

rsu_viesojas_Ministru_prezidenta_biroja_parstavji04.gif

Tikšanās laikā RSU rektors profesors Aigars Pētersons izteica pateicību par sapratni un konstruktīvo gaisotni, norādot, ka mūsu kopīgā sadarbība ir arī mūsu spēks. Kopā ar rektoru RSU pārstāvēja Senāta priekšsēdētājs prof. Jānis Gardovskis, administrācijas un attīstības prorektors Toms Baumanis, veselības studiju prorektors prof. Guntis Bahs un zinātņu prorektore Agrita Kiopa, kā arī RSU Studējošo pašpārvaldes valdes priekšsēdētāja Anna Jete Gauja un ārlietu virziena vadītāja Paula Feldmane.