Atgriešanās
Darbiniekiem

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Zinātnes departamenta direktore Liene Ņikitina-Zaķe doktorantūras studijas Karolinska institūtā Zviedrijā izvēlējās tāpēc, ka viņa pirms tam jau gadu bija strādājusi par viespētnieci Molekulārās imūnģenētikas grupā, kurā bija saistošas pētījumu tēmas un aizraujošs darbs laboratorijās, dažkārt līdz vēlam vakaram, naktīs un brīvdienās.

Doktorantūras studiju laikā bija skaidri spēles noteikumi, precīzi noteikts, cik ilgā laikā pētījums ir jāpabeidz, jo pēc noteiktajiem četriem gadiem finansējums vairs netiek garantēts. Viss atkarīgs no mērķtiecības un neatlaidības.

"RSU pētniecības vide ir augstā līmenī. Ir attīstīta infrastruktūra, labi aprīkotas laboratorijas, kas zinātniekiem sniedz visplašākās iespējas," uzsver Zinātnes departamenta direktore.