Konferences, semināri

Šā gada 13.–14. decembrī Rīgā norisināsies starptautiskā EECA INTERACT konference, kuras temats ir Zinātne HIV, tuberkulozes un vīrusa hepatītu ierobežošanai Austrumeiropā un Centrālāzijā.

Pasākumā apvienojas Austrumeiropas un Centrālāzijas valstu zinātnieki, klīniķi, politikas veidotāji, pacientu un nevalstisko organizāciju pārstāvji, lai kopīgi diskutētu par sarežģījumiem, ar kuriem saskaras minēto reģionu valstis, tādējādi uzlabojot gan zinātnisko kapacitāti, gan starpvalstu sadarbību.

Aicinām arī zinātniekus no Latvijas piedalīties konferences programmas veidošanā un iesniegt tēzes kādā no trim kategorijām: Veselība un zinātne, Sabiedrība, Politika.

Tēžu iesniegšanas termiņš: 2022. gada 8. oktobris.

Par kongresa programmas izveidi un pielāgošanu veselības jomas profesionāļu interesēm atbildīgi starptautiskās zinātniskās komitejas pārstāvji, kuri ir savas jomas eksperti un vadošie pārstāvji. Komitejas sastāvā ir UNAIDS īpašais padomnieks prof. Mišels Kazačkins (Michel Kazatchkine), Amsterdamas Globālās veselības un attīstības institūta direktora vietniece, Amsterdamas Universitātes Globālās veselības katedras prof. Katrīna Henkinsa (Catherine Hankins) un Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības institūta direktore asoc. prof. Anda Ķīvīte-Urtāne. Kongresa programma tiks finalizēta un publiskota šajā vietnē ne vēlāk kā 15. oktobrī.