Darbiniekiem
COVID-19

Ministru kabinets trešdien, 20. oktobrī, atbalstīja stingru ierobežojumu kopumu no 2021. gada 21. oktobra līdz 15. novembrim, kas paredz, ka tiek pārtraukta studiju procesa norise klātienē visās Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmās un mācības tiek nodrošinātas attālināti. Attiecīgi studējošie nevar uzturēties RSU telpās – RSU nesniegs pakalpojumus klātienē (izziņu sniegšana, bibliotēkas un ēdināšanas pakalpojumi u. tml.).

Šajā sakarā RSU nosaka: administratīvais, studiju un pētniecības process turpinās attālināti līdz 15. novembrim. Izņēmums ir klīniskās prakses ārstniecības iestādēs, kas turpina notikt klātienē saskaņā ar studiju plānojumu, ievērojot ārstniecības iestādēs noteiktās Covid-19 epidemioloģiskās prasības. Attālināto studiju process var tikt pagarināts atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī.

Plašāka informācija par turpmāko studiju, pētniecības un administratīvo darbu RSU rektora prof. Aigara Pētersona rīkojumā.

Lai mums visiem stipra veselība!