Darbiniekiem

Šonedēļ RSU Iedvesmas parkā iestādītas pirmās Kanzan šķirnes sakuras. Šī iniciatīva īstenota Studējošo pašpārvaldes projektā Zaļš, sadarbojoties ar Infrastruktūras departamentu.

Šis ir viens no pirmajiem soļiem Iedvesmas parka uzlabošanas darbu sarakstā. Plānoti vēl citi labiekārtošanas darbi, piemēram, taciņu izveide, soliņu izvietošana un apgaismojuma nodrošināšana.

Pirmdien, 16. maijā, Iedvesmas parkā apņēmības un darba spara pilni uz stādīšanu bija sanākuši gan studenti, gan kolēģi no Infrastruktūras departamenta, kā arī rektors prof. Aigars Pētersons un universitātes vadības pārstāvji.

Projektā Zaļš paredzēts arī pasākums Citā plūsmā, kur studējošajiem tiks piedāvāti bērzu stādi, ko varēs iestādīt pie savas mājas vai citā tīkamā un piemērotā vietā.

RSU Studējošo pašpārvaldes projekta Zaļš mērķis ir aktualizēt vides aizsardzības un ilgtspējīga dzīvesveida tēmas studentu vidū.
Projekta lapa FB

Missing content item.