Darbiniekiem
Rezidentūra
Traumatoloģija, ortopēdija

Turpinot iesākto RSU Ortopēdijas katedras sadarbību ar Sanktpēterburgas Valsts universitātes profesoru, Vredena Krievijas Traumatoloģijas un ortopēdijas zinātniskā institūta vadošo pētnieku Leonīdu Solominu (Sanktpēterburga), aicinām interesentus uz profesora vieslekcijām par riņķveida ārējās fiksācijas aparātu  izmantošanu kompleksu ekstremitāšu traumu ārstēšanā.

Tēmas

• Ilizarov apparatus, Ilizarov method and modern external fixation
  • Definitive external fixation in fractures treatment (ring fixation in definitive fracture management)
  • Corrections of deformations of long bones with use of external fixation: some main requirements
  • Severe bone loss – treatment options
  • The combined and consecutive use of external and internal fixation
Aicinām studentus, rezidentus un docētājus uz profesora Leonīda Solomina vieslekcijām 11. oktobrī 14.00–17.00 Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas konferenču zālē (angļu val.).

Par lektoru prof. L. Solominu

• Viens no ievērojamākajiem traumatologiem ortopēdiem ekstremitāšu kompleksu traumu, iegūtu un iedzimtu deformāciju ārstēšanā ar ārējās fiksācijas metodi.
  • Autors ārējas fiksācijas (Ortho-SUV Frame) datora navigācijas pilnveidošanai, AO/ASIF Traumas asociācijas, ASAMI International, SICOT u. c. loceklis, AO International docētājs, AO Trauma Russia zinātnes viceprezidents, Ortho-SUV Ltd direktors.
  • solimin_book_cvr.jpg560 starptautisku publikāciju, 65 patentu, 5 monogrāfiju un divu grāmatu, autors tostarp L. Solomin (Ed.) The Basic Principles of External Skeletal Fixation Using the Ilizarov and other devices, 2nd edition, Springer, 2012 (attēlā).