Skolēniem
Skolotājiem

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Jauno mediķu akadēmija jau desmito gadu aicina 11. un 12. klašu skolēnus pieteikties nodarbībām, lai iepazītos ar mediķa profesiju un gūtu pirmo ieskatu dažādās veselības aprūpes nozarēs. Pieteikšanās akadēmijas tiešsaistes formātam sāksies 3. oktobrī plkst. 15.

Līdzīgi kā citus gadus, arī šogad jaunieši iepazīs tādas medicīnas apakšnozares kā ķirurģija, dzemdniecība un ginekoloģija, endokrinoloģija, medicīnas simulācijas, dermatoloģija, oftalmoloģija, nefroloģija, aroda un vides medicīna, fizioloģija, psihiatrija, pediatrija, neonatoloģija, gastroenteroloģija, endokrinoloģija, neiroloģija u. c. Jauno mediķu akadēmijas lekcijās un praktiskajās nodarbībās RSU labāko docētāju un ārstu vadībā skolēni iegūs dziļāku priekšstatu par plašo un daudzpusīgo medicīnas jomu. Nodarbībās ar savām zināšanām un pieredzi dalīsies arī studenti, kas pārstāv ģimenes medicīnas, infektoloģijas, psihiatrijas un citus studentu zinātniskos pulciņus.

dators_studente_0.jpg

Tā kā vietu skaits akadēmijā ir ierobežots (pieejamas 100 vietas), ikviens 11. un 12. klases skolēns, kurš grib iepazīt medicīnas un veselības aprūpes profesijas, aicināts nenokavēt pieteikšanos. Pieteikšanās anketa, sākot no 3. oktobra plkst. 15, būs atrodama RSU mājaslapā www.rsu.lv.

Jauno mediķu akadēmijas tiešsaistes nodarbības norisināsies Zoom platformā, sākot no 10. oktobra, otrdienās plkst. 16. Kursu dalības maksa par visu gadu ir 30 eiro.

Jauno mediķu akadēmija ir lieliska iespēja, lai jaunieši varētu apzinātāk izvēlēties savu nākotnes studiju virzienu. RSU pieredze liecina, ka katru gadu vidēji 40 – 50 % no jaunajiem studentiem, kas sāk studijas medicīnas, zobārstniecības, rehabilitācijas, sabiedrības veselības un citās veselības aprūpes studiju jomās, ir Jauno mediķu akadēmijas dažādu gadu absolventi.