Pārlekt uz galveno saturu

Jauno mediķu akadēmija (JMA) ir nodarbību cikls, kurā RSU mācībspēku un ārstu vadībā iepazīsi mediķa profesiju un gūsi pirmo ieskatu traumatoloģijā, ķirurģijā, anestezioloģijā, stomatoloģijā, rehabilitācijā, dzemdniecībā, ginekoloģijā un citās medicīnas specialitātēs.

Nodarbības notiek RSU mācību bāzēs (centrālajā ēkā, anatomikumā, Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā), kur lekcijās un praktiskajās nodarbībās labāko docētāju un ārstu vadībā iegūsi dziļāku izpratni par medicīnu un veselības aprūpes studijām. Apgūtās zināšanas sniegs pārliecību par izvēlētajām studijām un lieti noderēs, stājoties Rīgas Stradiņa universitātē.

Jauno mediķu akadēmijā ir 15 nodarbību un tās norisinās sestdienās. Nodarbības ilgums – aptuveni trīs stundas.

Reģistrācija Jauno Mediķu akadēmijai ir noslēgusies! Visiem reģistrētajiem un apstiprinātajiem dalībniekiem tuvāko dienu laikā tiks izsūtīta informācija uz norādīto e-pasta adresi.
Dalības maksa apstiprinātajiem dalībniekiem – 25 eiro gadā.

Jauno mediķu akadēmijas Valmieras filiāle

Kopš 2016. gada Jauno mediķu akadēmija darbojas arī ārpus Rīgas robežām. Valmieras Valsts ģimnāzijā izveidota pirmā JMA filiāle, kur līdzīgi kā Rīgā, lekcijās un praktiskajās nodarbībās labāko docētāju un ārstu vadībā var iegūt dziļāku izpratni par medicīnu.

IMG-20170426-WA0001.jpg

Galerija