Pārlekt uz galveno saturu

Jauno mediķu akadēmijas Farmācijas skola 11. un 12. klašu skolēniem.

  • Nodarbību saturs: farmācijas nozares nozīme, zinātne farmācijā un jaunu zāļu izstrāde, farmakoloģija, vakcīnas, zāļu ceļš cilvēka organismā, ārstniecības augi u. c.
  • Nodarbību vadītāji – pieredzes bagāti RSU docētāji
  • Dalība farmācijas skolas pirmajā sezonā – bez maksas
  • Uzņemsim pirmos 100 jauniešus, kuri būs iesnieguši pietiekšanās anketu
  • Norises laiks: no 16. februāra līdz 25. maijam, trešdienās, plkst. 16.00–17.30 (astoņas dienas)
  • Formāts: attālināti, platformā Zoom
Pieteikšanās Farmācijas skolai ir beigusies.

dace_bandere_sq_21.png

Rīgas Stradiņa universitāte kā zinātnes augstskola vēlas arvien intensīvāk audzēt jauno zinātnieku paaudzi. Farmācijas fakultātes studenti un absolventi aktīvi darbojas zinātnes laukā, strādā zāļu ražošanā, klīnisko pētījumu organizācijās, zāļu reģistrācijā, kā arī slimnīcās un aptiekās. Mēs vēlamies, lai Jauno mediķu akadēmijas Farmācijas skola vēl vairāk palielinātu jauniešu interesi par farmāciju kā mūsdienīgu, perspektīvu un darba tirgū pieprasītu profesiju.

RSU Farmācijas fakultātes dekāne Dace Bandere

ingus_skadins.jpg

Svarīgi, ka JMA attīstās pēc līdzīga plāna, kā ir būvēta Rīgas Stradiņa universitāte. Katrai veselības aprūpes fakultātei varētu būt sava JMA skola, kas iepazīstina skolēnus gan ar universitāti un studentu dzīvi, gan ar profesiju. Jāatzīst, ka šobrīd ar ārsta un farmaceita darbu ir saistīti dažādi mīti, tādēļ ir svarīgi tos savlaicīgi kliedēt un parādīt, kāda būs ikdiena profesijā, ar kādām grūtībām būs jāsaskaras un kādas prasības speciālistiem tiks izvirzītas.

JMA vadītājs,
RSU Medicīnas fakultātes prodekāns Ingus Skadiņš

Jauno mediķu akadēmija (JMA) ir veiksmīgs RSU zīmols ar vairāk nekā 10 gadu pieredzes bagāžu. Ik gadu 40–50 % jauno veselības aprūpes virziena studentu ir absolvējušo Jauno mediķu akadēmiju. Dalība akadēmijā vidusskolas laikā topošos studentus iepazīstina ar izvēlētās profesijas specifiku un motivē sākt studijas. Daudzi JMA absolventi jau pierādījuši sevi kā lieliski jaunie ārsti.

Galerija

Saistītās ziņas