Darbiniekiem
Skolēniem
Uzņemšana

3. jūlijā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) centrālajā ēkā, Dzirciema ielā 16, ir Uzņemšanas nakts, kad izglītojošu un izklaidējošu pasākumu gaisotnē dokumentus ir iespējams iesniegt no plkst. 8.00 līdz 22.00. 1. jūlijā RSU sākās dokumentu pieņemšana klātienē gan pamatstudiju, gan maģistra līmeņa studiju programmām, un līdz šim saņemts vairāk nekā 1800 pieteikumu.

Gluži kā pirms gada, arī šoreiz RSU rīkotā Uzņemšanas nakts būs kā vienas pieturas aģentūra, kur var izdarīt visu, kas saistīts ar iecerētajām studijām. Tiem, kuriem palikuši kādi neskaidri jautājumi, palīdzēs gan esošie studenti, gan uzņemšanas komanda, savukārt tie, kuriem viss par studijām skaidrs, varēs iesniegt reflektanta anketu (ja interesents vēl nav pieteicies elektroniski) un studijām nepieciešamos dokumentus, kā arī baudīt izklaidējošos pasākumus.

rsu_uznemsanas_nakts_2019.jpg

Šā gada Uzņemšanas nakts jaunums ir Facebook raidījuma Startē "stradiņos" speciālizlaidums, kas sāksies plkst. 17.00 RSU ēdnīcas zālē. Raidījumā studenti un Studentu servisa pārstāvis stāstīs par savu pieredzi un atbildēs uz jautājumiem, kurus skatītāji aicināti uzdot tiešraides laikā.

No plkst. 11.00 līdz 15.00 un no 17.00 līdz 20.00 ikviens varēs sevi izaicināt virtuālās realitātes spēlē Vai tev ir #IekšasStudētRSU?, kā arī piedalīties radio tiešraides veidošanā RSU studentu medija Skaļāk! atvērtajā studijā.

Dokumentu pieņemšana klātienē pamatstudiju programmām norisināsies līdz 9. jūlijam, bet maģistra studiju programmām – līdz 13. augustam. Nākamo doktorantu pieteikumus RSU gaidīs no 22. jūlija līdz 16. augustam. Studijām RSU iespējams pieteikties arī augstskolas Liepājas filiālē, Riņķu ielā 24/26, bet Austrumlatvijas studētgribētāju ērtībai 8. un 9. jūlijā tas būs izdarāms Daugavpils Universitātē, Vienības ielā 13. Kopumā RSU plāno uzņemt studentus vairāk nekā 760 budžeta vietās, kā arī teju divtik maksas vietās.

RSU pamatstudiju, maģistra un doktorantūras līmenī piedāvā 31 studiju programmu sociālajās zinātnēs un 35 studiju programmas veselības aprūpē un medicīnā.