Darbiniekiem

Viens no Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Ārvalstu studentu asociācijas (ĀSA) gaidītākajiem un iespaidīgākajiem gada pasākumiem ir WorldWide / InfoFair. Tajā dažādām šīs asociācijas valsts, akadēmiskajām, sociālajām un sporta apvienībām tiek sniegta iespēja iepazīstināt ar sevi RSU studentus.

Worldwide 2021 bija pirmais asociācijas rīkotais pasākums, kas notika klātienē pēc divu gadu pārtraukuma, kad studijas norisinājās attālināti. Ievērojot visus valstī spēkā esošos Covid-19 pandēmijas noteikumus, pasākums notika 8. oktobrī RSU Iedvesmas parkā.

Pasākums tiek organizēts tirdziņa vai izstādes veidā, kad katra biedrība, apvienība vai tml. izveido savu stendu, līdz ar to visi pasākuma apmeklētāji var iepazīties ar aktivitātēm, tradicionālajiem ēdieniem un uzkodām, spēlēm un daudz ko citu. Pasākuma apmeklētāji varēja apstaigāt tirdziņu, iepazīt dažādas kultūras un aprunāties ar studentiem no dažādiem semestriem, fonā klausoties dīdžeja, kurš ir 8. semestra ārvalstu students, izvēlēto dažādu pasaules tautu mūziku.

Kopumā pasākumā piedalījās vairāk nekā 25 biedrības un apvienības un vairāk nekā 100 apmeklētāju.

RSU ĀSA sadarbības koordinatore Prijadharšini Ravi (Priyadharshini Ravi), kura ir 5. kursa medicīnas studente, daloties iespaidos par pasākumu, teica: "Esmu pateicīga, ka, organizējot šo pasākumu, varēju kļūt par tā daļu. Turklāt esmu bezgala priecīga, ka Worldwide 2021 varēja notikt klātienē.

Šā gada pasākums ne tikai ļāva studentiem uzzināt vairāk par ĀSA biedrībām, bet arī pēc tik ilga laika, ko pavadījām aiz ekrāniem, deva brīnišķīgu iespēju satikties klātienē.

Pasākums norisinājās ļoti mierīgā atmosfērā, jo katrs varēja rūpīgi izpētīt biedrību sagatavoto bez jebkādas steigas. Turklāt skaistie, rudenīgie laikapstākļi nenoliedzami radīja ļoti mājīgu sajūtu."

Visa foto galerija platformā "Flickr"