Konferences, semināri
Māszinības

Tā kā šis ir Māsu un vecmāšu gads, 29. oktobrī RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Māszinību un dzemdību aprūpes katedrā sadarbībā ar Latvijas Māsu asociāciju un Latvijas Vecmāšu asociāciju attālināti norisinājās 1. Starptautiskais simulāciju simpozijs Experiences and challenges in simulation integration in Nursing and Midwifery.

Tajā piedalījās lektores no Latvijas, Somijas un Zviedrijas: Marina Šarkele (PSKUS, RSU), Madara Blumberga (Sarkanā Krusta koledža, BKUS), Pernilla Stenbäck (Arcada university of Applied Science, Somija), Katherine Webster (Malmo University, Zviedrija).

Simpozijā priekšlasījumos un darba grupās tika pilnveidotas zināšanas par simulācijas izpratni un integrāciju, kā arī apgūtas prasmes, kā simulāciju izmantot aprūpē.